digidtyle

کتاب مرگ فروشنده اثر آرتور میلر نشر نیک فرجام

کتاب مرگ فروشنده اثر آرتور میلر نشر نیک فرجام

مرگ فروشنده شناخته ‌ترین نمایش نامه ی آرتور میلر است که در سال ۱۹۴۹ منتشر شد و جایزه پولیتزر نمایش ‌نامه و جایزه تونی بهترین نمایش‌ نامه را برای او به ارمغان آورد. این نمایش ‌نامه اگرچه در شش هفته در بهار سال ۱۹۴۸ نوشته شد، اما ده سال ذهن میلر را سرگرم خود کرده بود. مرگ فروشنده، اولین بار در فوریه ۱۹۴۹ در تئاتر برادوی شهر نیویورک اجرا شد و ۷۴۲ اجرا از آن به روی صحنه رفت و سه بار جایزه تونی بهترین اجرای دوباره را بدست آورد. از روی این نمایش ‌نامه، فیلم ‌هایی نیز ساخته شده‌ است. ویلیِ شصت و سه ساله از یک سفر کاری ناموفق به خانه‌ اش در نیویورک بازگشته. ویلی با همسرش لیندا مشغول صحبت می‌ شود و مشخص می‌ شود که زندگی مشقت باری دارد. به نظر می ‌رسد که حافظه ویلی دچار مشکل شده، گاهی خود را در گذشته و در خاطراتش تصور می ‌کند و بدتر از همه اینکه با خودش صحبت می ‌کند. ویلی از اینکه پسر بزرگش بیف در کارش موفق نیست ناراضی است. بیف و هپی با هم مشغول صحبت می ‌شوند و ناراحتی خود را از زوال عقلی پدرشان ابراز می ‌کنند. هر دو از وضعیت شغلی شان ناراضی هستند و ایده خرید یک مزرعه در غرب را در ذهنشان می ‌پرورانند. ویلی به روزگار خوش گذشته اش می ‌اندیشد که پسرانش در بوستون به دیدارش می‌ آمدند. زمانی که چارلی به ویلی گفته بود که بیف در امتحان ریاضی رد شده اما پسر خودش برنارد بسیار باهوش و موفق است. اما ویلی به این فکر می ‌کند که پسرانش خوش قیافه تر هستند و به نظرش همین باعث موفقیت شان... کتاب حاضر را انتشارات «نیک فرجام» منتشر کرده است و توسط هافکو در اختیار شما دوستداران کتاب و کتابخوانی قرار می گیرد.
 • وزن
  185 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  235 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما