digidtyle

کتاب اصطلاحات زبان اسپانیایی دامیز اثر سوسانا والد انتشارات آوند دانش

کتاب اصطلاحات زبان اسپانیایی دامیز اثر سوسانا والد انتشارات آوند دانش

در کوتاه‌ترین زمان ممکن اسپانیایی یاد بگیرید می‌‌خواهید به آمریکای لاتین و اسپانیا سفر کنید، ولی اسپانیایی بلد نیستید؟ مدتی کلاس اسپانیایی رفته‌اید، اما باید روی مهارت مکالمه‌تان بیشتر کار کنید؟ نگران نباشید. این کتاب راهنما کمک می‌کند تا در مدت کوتاهی اسپانیایی صحبت کنید. افعال بی‌قاعده - می‌بینید که در افعال بی‌قاعده، ریشه و بخشِ پایانیِ فعل چه تغییری می‌کند. جنسیت اشیا – در کمال تعجب کشف می‌کنید که در زبان اسپانیایی نه فقط آدم‌ها، بلکه تمام اشیا دارای جنسیت هستند! شمردن اعداد - با یادگرفتن اعداد، شمردن پول، گفتن ساعت و روزهای هفته و ماه به زبان اسپانیایی، برایتان آسان می‌شود. دوست‌یابی - با استفاده از عبارات مربوط به معرفی، احوال‌پرسی و گفت‌و‌گوهای کوتاه، با دوستان و همسایه‌های اسپانیایی‌زبان‌تان گپی کوتاه بزنید.
 • وزن
  231 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  192 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما