digidtyle

کاهش وزن 4/5 کیلو در 30 روز اثر بهنام محقق انتشارات جاودانه

کاهش وزن 4/5 کیلو در 30 روز اثر بهنام محقق انتشارات جاودانه

کم کردن وزن یکی از بزرگترین دغدغه های افراد در زندگی مدرن امروز است. استفاده از رژیم های سخت و ورزش های سنگین برای افرادی که علاقه زیادی به خوردنی های خوشمزه دارند، طاقت فرسا و بسیار رنج آور است. اما روش های بسیار آسان تری هم برای کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل برای شما وجود دارد، با نوشیدن آب مناسب و زمانبندی صحیح مصرف آب و استفاده منظم از سیب و البته شناخت درست چاق کننده ها و روش های کنترل کننده وزن ، شما می توانید بدون حذف کردن غذاهای خوشمزه و مورد علاقه خود و بدون دردسر هرماه 5/4 کیلوگرم وزن کم کنید. مترجم و نویسنده کتاب جناب آقای دکتر بهنام محقق، روان شناس بوده و سالها روی موضوعات مرتبط با سلامت ، جسم و روحیات افراد کار عمیق انجام داده است. بخش دوم کتاب نیز از بهترین روش کاهش وزن در سال 2011 .الگو برداری شده است ، بدون سختی می توانید با خواندن کتاب و عمل به آن وزن کم کنید
 • وزن
  160 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  126 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما