digidtyle

چسب کاشی باسیل مدل B300 وزن 1 کیلوگرم

چسب کاشی باسیل مدل B300 وزن 1 کیلوگرم

چسب کاشی خمیری، مخصوص نصب کاشی بر روی کاشی ،کاشی روی سطوح سیمانی ، کاشی روی سطوح گچی و نصب سنگ نما، ساخته شده بر پایه رزینهای مصنوعی مناسب ، بدون وجود مواد مضر برای پوست دست، موارد مصرف نصب انواع کاشی بر روی گچ، سنگ، و... روی سطوح مختلف، چسباندن کاشی روی کاشی (سطوح قدیمی) نصب آسان کاشی بدون نیاز به برداشتن کاشی قدیمی چسب کاشی خمیری باسیل که بصورت آماده قابل مصرف در اختیار شما قرار می گیرد میتواند با بالاترین کیفیت و ضریب اطمینان امکان چسباندن کاشی را روی انواع سطوح همچون سیمانی، گچی ،کاشی روی کاشی ، کاشی کاری کامل تا زیر سقف و حتی نصب آینه روی خود سقف را برای شما ایجاد نماید. چسب کاشی باسیل به تمامی نیاز های شما پاسخ مثبت داده و بهترین کیفیت را به بالاترین راندمان در اختیار شما قرار خواهد داد. طریق مصرف ابتدا باید سطح زیر کار را تمیز و خشک نموده و از هرگونه آلودگی و چربی پاک کرده و در مواردی که ناهمواری سطح زیرین بیش از اندازه باشد با استفاده از ملات و چسب بتن سطح را تسطیح و زیر سازی نموده سپس چسب کاشی را با کاردک شانه دار روی سطح مورد نظر کشیده ((مصرف بیش از اندازه چسب کاشی دلیلی بر محکم کاری نخواهد بود)) و کاشی را در محل مورد نظر قرار داده و آن را در جای خود محکم نمایید. پس از 24 ساعت آماده بند کشی و 72 ساعت بعد از آن آماده بهره برداری خواهد بود. نگهداری دور از گزند سرما به مدت 18 ماه نگهداری می شود. پس از ساخت هرگونه ملات یا بتن با چسب بتن بیش از یک روز سطح کار را مرطوب نگهدارید.
 • وزن
  1000 گرم
 • نوع کاربری
  نصب کاشی، سرامیک، سنگهای ریز نما و انواع مشابه، قابلیت نصب بر روی سطوح سیمانی، گچی، سنگ و انواع مشابه، قابلیت استفاده در دیوار سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، راهرو، نمای ساختمان، دیوارهای بیرونی، سنگ های تزئینی، مصنوعی و انواع آن
 • نوع بسته‌بندی
  قوطی
 • نوع کاربرد
  کاشی، سرامیک و چینی , مصالح ساختمانی
 • سایر توضیحات
  میزان مصرف: با توجه به سطح زیر کار 1/5 تا 2/5 کیلوگرم برای هر متر مربع لازم است.
 • شکل ظاهری خمیری سفید
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما