digidtyle

الک آزمایشگاهی بهراد سازان مدل P2

الک آزمایشگاهی بهراد سازان مدل P2

الک با فریم پلاستیکی مطابق با استاندارد ASTM E11 ، بدنه از جنس پلی استایرن ، ضد خش بسیار مقاوم در برابر ضربه و شکستگی ، بدون مشکل دفورمه شدن که در الک های استیل بسیار مشاهده میشود. جایگیری مناسب الک ها روی هم ، قابلیت جایگیری روی انواع الک های استیل ، قابلیت تعمیر و تعویض توری ، قابل استفاده روی انواع شیکر ویبره ای و ضربه ای قیمت بسیار مناسب و طول عمر و کیفیت بسیار بالا. این محصول برای جدا سازی و یا دانه بندی پودر هایی مانند شن و ماسه ، خاک ، رزین ، آرد ،گندم و... مناسب است. قطر 8 اینچ(20 سانتی متر) ابعاد حفره ها نیز 2.38میلی متر × 2.38 میلی متر می باشد. صدور گواهی کالیبراسیون برای این محصول به صورت جداگانه پذیرفته می شود. در استفاده ازالک دانه بندی استاندارد( آزمایشگاهی ) باید به نکات زیر دقت شود : تعداد سوراخ های کامل در یک الک دانه بندی باید بیشتر از 5 سوراخ باشد. این مشکل معمولا در الک دانه بندی فریم 8 و سایز 1 به بالا رخ میدهد که برای رفع آن باید از الک دانه بندی با فریم بزرگتر( الک دانه بندی استاندارد( آزمایشگاهی ) با فریم 12 اینچ یا الک آزمایشگاهی با فریم 18 اینچ ) استفاده کرد. وزن مانده روی الک دانه بندی نباید بیشتر از 40 % از کل نمونه یا 300 گرم در الک آزمایشگاهی فریم 8 اینچ باشد. برای رفع این مشکل باید تعداد الک دانه بندی زیاد شود یا وزن نمونه کمتر شود یا از الک دانه بندی فریم بزرگتر استفاده کرد. توری الک دانه بندی باید کاملا صلب و غیر قابل انعطاف باشد. این مشکل به کارخانه تولید الک آزمایشگاهی برمیگردد در هنگام خرید به اتصال توری به بدنه دقت کنید. کالیبراسیون دوره ای الک دانه بندی استاندارد( آزمایشگاهی ) هر 12 ماه انجام شود. بعد از کالیبراسیون دوره ای میتوان از صحت اندازه گیری الک آزمایشگاهی اطمینان حاصل کرد.
 • ابعاد
  21*21*6 سانتی‌متر
 • وزن
  0.3 کیلوگرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  این محصول برای جدا سازی و یا دانه بندی پودر هایی مانند شن و ماسه ، خاک ، رزین ، آرد ،گندم و... مناسب است. قطر 8 اینچ صدور گواهی کالیبراسیون برای این محصول به صورت جداگانه پذیرفته می شود.
 • این محصول فریم 8 اینچ مش 1/2 میباشد.
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما