digidtyle

کتاب آموزش کاربردی پریمیر اثر محدثه قانع

کتاب آموزش کاربردی پریمیر اثر محدثه قانع

کتاب «آموزش کاربردی پریمیر» اثر «محدثه قانع» است. در این مورد آمده است: «مطمئنا تا به حال با شرایطی روبرو شده اید که لازم شده تا از فیلم های مراسم جشن تولد، ازدواج و دیگر جشن های برگزار شده خانوادگی خود یک کلیپ ویدئویی جامع و زیبا بسازید بدون اینکه بخواهید هزینه قابل توجهی را بپردازید و مدت زمان زیادی معطل بمانید. آنچه در این کتاب می‌خوانید عبارتست از: آشنایی با نحوه وارد کردن کلیپ های ویدئویی، کاربرد ابزارها ، گزینه ها و خروجی گرفتن از پروژه نهایی، آشنایی با ویرایش کلیپ های یک سکانس ، ادغام و جدا سازی کلیپ‌ها، آشنایی با تکنیک های ترکیب تصاویر و اعمال جلوه‌های ویژه به کلیپ های ویدئویی» این کتاب را نشر «دیباگران تهران» چاپ کرده و در اختیار خوانندگان قرار داده است.

 • وزن
  364 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  وزیری

  رایج ترین قطع برای کتاب، قطعی که ابعاد آن از 13×20 تا 20×26 سانتی‌متر متغیر است.

 • تعداد صفحات
  230 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما