digidtyle

چراغ قوه UV مورپایلت مدل بلک لایت بسته دو عددی

چراغ قوه UV مورپایلت مدل بلک لایت بسته دو عددی

بسته‌بندی مورپایلت شامل دو عدد چراغ‌قوه است، یک 1 عدد چراغ قوه بلک‌لایت و 1 عدد چراغ قوه با نور سفید. چراغ‌قوه UV بلک‌لایت با وجود تک LED بودن با طول موجی معادل 395 نانومتر قابلیت نوردهی بالایی دارد و برد نوری آن به 250 متر می‌رسد.

چراغ‌قوه با نور سفید نیز شار نوری معادل 400 لومن و برد نوری برابر با 250 متر دارد. اگر به آرامی انتهای چراغ‌قوه را فشار دهید خواهید دید که پس از هر بار فشردن، نور چراغ‌قوه تغییر می‌کند. به عبارت دیگر باید بگوییم چراغ‌قوه دارای قابلیت تنظیم نور در پنج مرحله‌ی نور زیاد، نور متوسط، نور کم، نور SOS (درخواست کمک) و نور چشمک‌زن است.

از ویژگی مشترک آن‌ها می‌توانیم به ضد ضربه بودن در برابر سقوط از ارتفاع یک متری و قابلیت زوم کردن اشاره کنیم. با کشیدن چراغ‌قوه به بیرون می‌توانید میزان زوم را زیاد و با کشیدن دوباره به عقب میزان آن را کم کنید.

برد نوری بالا، ضد آب بودن، ابعاد کوچک 9.5*2.8 سانتی‌متر، وزن سبک حدود 50 گرم و گیره برای اتصال به لباس بسیار آن‌ها را کاربردی ساخته است.

 به خاطر داشته باشید که قبل از استفاده از چراغ‌قوه بلک‌لایت انتهای آن را باز کرده و تلق را از روی باتری بردارید. این تلق برای ایمنی بیشتر روی باتری قرار دارد، زیرا برخورد نور مستقیم UV به چشم انسان و حیوان باعث آسیب می‌شود.

چراغ‌قوه UV کاربردهای متعدد دیگری نیز دارد از جمله شناسایی مدارک جعلی مانند گواهی‌نامه، پاسپورت، کارت ملی و همین‌طور تشخیص اسکناس‌های جعلی که این قابلیت چراغ‌قوه UV به مامورین نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و افرادی که در بازار فعالیت دارند و روزانه با اسکناس و چک‌پول سروکار دارند کمک قابل توجهی می‌کند.

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  28*96.5 میلی‌متر
 • وزن
  52 گرم
 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما